Folyo malzeme günümüzde daha çok dijital baskı işlerinde kullanılan, PVC türünde, arkası yapışkan bir baskı malzemesidir. Folyo, başka bir malzemeye ihtiyaç duymaksızın birçok yüzeye yapışması nedeniyle çok tercih edilmektedir. Günlük yaşamda birçok alanda kullanılmaktadır. Forex uygulamayla kıyaslandığında tek dezavantajı sınıf ya da koridor kullanımlarında öğrencilerin zarar vermesine açık bir malzeme olmasıdır. Kasıtlı zarar verilemeyecek mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.
Sitemizde yer alan posterler, duvar kağıtları, tablolar ve diğer tüm dekoratif çalışmalar için baskı dosyalarının dijital olarak verilmesi / satılması sözkonusu değildir.
Siz hayal edin biz gerçekleştirelim... Sloganıyla çıktığımız bu yolda sizin düşünceleriniz ve fikirleriniz bizim için değerlidir, herkesin bir hayali vardır ve bizde bunu da sizin için seve seve gerçekleştirebiliriz.İster 3 boyutlu ister, ses ve görüntü sistemleriyle dileğiniz şekilde hayal edebilirsiniz.
Arşivimizden dileğiniz görseli, dilediğiniz boyutta satın alabilirsiniz.
Sitemizden seçtiğiniz ürünlerin listesi bize ulaştıktan sonra, sözleşme-teklif formunu hazırlayıp gönderiyoruz. Sözleşmenin imzalanması ve ödemenin yapılmasının ardından üretime geçiyor. Belirlenen sürede ürünleri dilerseniz kargoyla gönderiyoruz veya uygulama yapması için ekiplerimizi yönlendiriyoruz.
Milli Eğitim Bakanlığı 2018-2019 yılında müfredata aldığı "Yetenek Atölyeleri" programı kapsamında "FETEM, ROBOTİK, AHŞAP, SANAT, RESİM, DRAMA, YAZILIM" atölyeleri M.E.B Yetenek atölyeleri şartnamesine uygun olarak tasarlanmış ve uygulamaları yapılmaktadır.